سبد خرید
0

مبدل چند حالته تی پی-لینک MC200CMTP-LINK MC200CM Gigabit Multi-Mode Media Converter

ناموجود

ویژگی های محصول:
  • رابط‌ها: RJ-45 رابط فیبر

نقد و بررسی مبدل چند حالته تی پی-لینک MC200CMTP-LINK MC200CM Gigabit Multi-Mode Media Converter

مبدل چند حالته تی پی-لینک MC200CM

MC200CM یک مبدل رسانه است که برای تبدیل 1000BASE-SX fiber به 1000Base-T copper media و یا برعکس، طراحی شده است.

پیچیدگی شبکه، کاربردها و سرویس های درخواستی و افزایش روز افزون دیوایس های موجود در شبکه، سرعت و پهنای باند مورد نیاز شبکه را بالاتر برده و موجب طولانی تر شدن مسافت بین اجزا در شبکه های محلی شده است. مدیا کانورتور با امکان استفاده از فیبر نوری و قابلیت یکپارچه سازی تجهیزات جدید با ساختار کابل کشی موجود، در حل این مشکل به شما کمک می کند. مدیا کانورتور موجب یکپارچه سازی فیبر و مس و همچنین یکپارچه سازی انواع مختلف فیبر در شبکه های LAN می گردد. پشتیبانی از طیف وسیعی از پروتکل ها، نرخ ارسال داده و مدیاهای مختلف، شبکه ی با قابلیت اطمینان بالا و مقرون به صرفه را ایجاد خواهد کرد.

مبدل چند حالته تی پی-لینک MC200CM
افزایش تقاضا در شبکه ها:
• شبکه های LAN و WAN در حال همگرا شدن بوده و محدوده ی شبکه رو به گسترش است.
• محدودیت بودجه ما را مجبور به حفظ سوئیچ ها و روترهای موجود در شبکه کرده است.
• سرویس های جدید شبکه به پهنای باند بیشتری نیاز دارند.
راهکار های ارائه شده توسط مدیا کانورتور:
• افزایش مسافت شبکه با امکان تبدیل مس به فیبر و گسترش ارتباطات فیبر نوری
• عدم نیاز به صرف هزینه ی اضافی با امکان استفاده از تجهیزات موجود
• افزایش ظرفیت فیبر موجود با استفاده از مالتی پلکس تقسیم طول موج(زمانی که از مالتی پلکسر استفاده می شود.)

برای مشاهده  لیست قیمت تجهیزات شبکه مانند: لیست قیمت مودم، لیست قیمت روتر و لیست قیمت دانگل وای فای به فروشگاه اینترنتی کالای دیجیتال پردیس استور مراجعه نمایید

مشخصات فنی مبدل چند حالته تی پی-لینک MC200CMTP-LINK MC200CM Gigabit Multi-Mode Media Converter

مشخصات کلی

header

ابعاد

27 × 73 × 94.5 میلی‌متر

مشخصات سخت‌افزاری

header

رابط‌ها

RJ-45 , رابط فیبر

استانداردها

IEEE 802.3ab, IEEE 802.3z, IEEE 802.3x

نشانگر LED

دارد

سایر مشخصات

IEEE 802.3ab, IEEE 802.3z, IEEE 802.3x : STANDARDS and PROTOCOLS, BASIC FUNCTION:, Full Duplex Flow Control – IEEE 802.3x, Extends fiber distance up to 0.5km using 50/125um fiber, Extends fiber distance up to 0.22km using 62.5/125um fiber, PORTS:, 1* 1000M SC port, 1* 1000M RJ45 port -Auto MDI/MDIX, Multi-mode Fiber : NETWORK MEDIA 1000BASE-FX, NETWORK MEDIA 1000BASE-T:, UTP category 5, 5e cable – maximum 100m, EIA/TIA-568 100Ω STP – maximum 100m, PWR, LINK, RX : LED INDICATOR, تامین نیروی برق: External Power Adapter, ENVIRONMENT:, ℉Operating Temperature: 0℃~40℃/ 32℉~104, ℉Storage Temperature: -40℃~70℃ /-40℉~158, Operating Humidity: 10%~90% non-condensing, Storage Humidity: 5%~90% non-condensing

بخش فیلتر ها

_

دیدگاهها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین نفری باشید که دیدگاهی را ارسال می کنید برای “مبدل چند حالته تی پی-لینک MC200CM”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *